Hugh Jackman sa už viackrát vyjadril, že filmom Logan sa definitívne rozlúčil s rolou Wolverinea. Napriek tomu sa však v kuloároch povráva, že Disney by po odkúpení Foxu rado videlo známeho mutanta bok po boku s Kapitánom Amerikom v Avengers 4. A samozrejme, radi by boli, ak by si Wolverinea strihol práve Jackman. Na tieto dohady napokon reagoval aj samotný herec a vyhlásil, že stále platí jeho vyjadrenie: „Už žiadny Wolverine. To vám môžem povedať rovno.“

 

Vrátil by sa Hugh Jackman niekedy do úlohy Wolverinea? „Možno, ak by to bol muzikál,“ odkázal herec

 

Pre fanúšikov však predsa len svitla menšia nádej. Pokiaľ by sa totiž Wolverine vrátil v muzikálovej forme, Jackman by sa možno dal nahovoriť. Pri propagácii svojho najnovšieho muzikálu The Greatest Showman, Jackman dodal, že má na prípadný muzikál s týmto mutantom v hlavnej úlohe hneď niekoľko nápadov.

 

Svet, v ktorom by sa príbeh odohrával vykreslil v štýle snímky Blues Brothers, kde by Wolverine do rytmu hudby rozsekával fľaše, ktoré by po ňom diváci hádzali. Samozrejme, hovoril viac-menej žartovne, keďže predstava, že by niekto chcel sfilmovať muzikál zo sveta X-Men, je predsa len pomerne nereálna. Hoci na výsledok by sme osobne boli zvedaví. A ktovie, možno sa časom podobne originálneho projektu skutočne dočkáme.

Ohodnoť článok
16
Zdroj: movieweb.com