Pod radarom

Insidious a Sinister v jednom horore? V Hollywoode sa nad desivým crossoverom skutočne uvažuje!

Blumhouse je posledné roky mimoriadne populárnou hororovou značkou, takže si môže dovoliť aj takýto menší experiment. Boli by ste za?

13. január 2018, 0:30
zdroj: Blumhouse
13. január 2018, 0:30

Zatiaľ posledný diel Insidious s titulom The Last Key momentálne brázdi kinami a čo sa zárobkov týka, nemôže si určite sťažovať. Ak sa počítate medzi veľkých hororových nadšencov, určite vám Blumhouse Productions nemusíme nijak detailne predstavovať. Spoločnosť od roku 2009 stojí za takými známymi hitmi, ako Paranormal Activity, Insidious, Sinister, The Purge, Ouija a v poslednej dobe aj za veľmi úspešnými filmami Get Out a Split. Štúdiu sa na poli hororov darí stále viac a viac, a preto si pokojne môže svojich divákov otestovať menším experimentom.

 

Jasom Blum, hlavný predstaviteľ Blumhouse Productions, prezradil, že by sme sa jedného dňa mohli dočkať crossoveru hororovej série Insidious a Sinister. Na otázku ohľadom tejto dvojice snímok prezradil nasledujúce: „Dúfam v to a verím. Už predtým sa nám Insidious a Sinister takmer podarilo spojiť dokopy a stále mám pocit, že by to bolo možné. Myslím, že jedného dňa naše svety prepojíme. V súčasnosti síce ešte neviem, akým spôsobom tak učiníme, ale pokúsime sa o to." No čo, dali by ste si povedať?


 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.