Filmy

Bývalý agent FBI a veterán Joaquin Phoenix sa nebojí použiť násilie, aby vyslobodil dcéru senátora zo sveta korupcie a pomsty

Thriller s veľkou dávkou napätia sa pripomína ďalším temným trailerom.

13. január 2018, 17:35
zdroj: Film4
13. január 2018, 17:35

Joe je traumatizovaný vojnový veterán a bývalý agent FBI. Zachraňuje dievčatá pred obchodom s bielym mäsom a vracia ich naspäť domov. Keď si ho najme newyorský senátor, aby vyslobodil jeho neplnoletú dcéru Ninu z manhattanského bordelu, tak sa Joe vydáva na nebezpečnú cestu korupcie, násilia a pomsty. Okrem iného sa musí vysporiadať s vnútornými démonmi, ktorí ho prenasledujú od detstva.

 

Škótska režisérka Lynne Ramsay sa už v minulosti pohrávala s napätím v snímkach, ako We Need to Talk About Kevin (2011) a Ratcatcher (1999). Zo 70. ročníka najprestížnejšieho filmového festivalu v Cannes si odniesla nielen cenu za najlepší scenár, ale aj niekoľkominútový standing ovation. Pred natáčaním snímky sa herec Joaquin Phoenix a Lynne spojili iba telefonicky a na prvý deň nakrúcania prišiel s veľkým odhodlaním bez toho, aby sa predtým stretli osobne.

 

Jeho rozhodnutie byť súčasťou tohto thrilleru sa vyplatilo, pretože aj Joaquin odchádzal z Cannes s ocenením za najlepšieho herca. Ak ste zvedaví na krvavú snímku o smrtiacej sieti korupcie, tak si pozrite nový trailer. Spoločnosť Film Europe nám prinesie You Were Never Really Here do kín 1. marca (březen) 2018.

 

 

 

Bývalý agent FBI a veterán Joaquin Phoenix sa nebojí použiť násilie, aby vyslobodil dcéru senátora zo sveta korupcie a pomsty

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.