Ohľadom fanúšikovského filmu s názvom Voldemort: Origins of the Heir sme vás prostredníctvom nášho webu už niekoľkokrát informovali. Dnešným dňom k vám však po dlhom čakaní konečne prichádzame aj s jeho finálnou verziou, ktorú môžete prostredníctvom nižšie priloženého videa zhliadnuť úplne zdarma. Ohľadom natáčania mali tvorcovia spočiatku menšie problémy. 

 

Z dôvodu autorských práv, prislúchajúcich štúdiu Warner Bros, sa viedli určité spory, avšak všetko nakoniec dobre dopadlo. Filmári od Tryangle Films súhlasili, že zo svojej tvorby nebudú mať žiaden zisk, a tak sa vďaka nim môžeme pozrieť na naozaj kvalitný, amatérsky projekt. 

 

Pozrite si fanúšikovský film o Lordovi Voldemortovi úplne zadarmo! Ako sa z nadaného študenta Slizolinu stal mocný temný čarodejník?

 

Príbeh Lorda Voldemorta bol pod záštitou Gianmaria Pezzatu a Stefana Prestia natočený v ich rodnom Taliansku. Kedže ale rozpočet snímky pozostával zo skromných 23 000 dolárov, čo sa efektov týka, neočakávajte pochopiteľne žiaden zázrak. Na pomery amatérskej tvorby však stále ide o pomerne slušný nadpriemer.

 

Čoho sa vám ale dozaista dostane, je 52 minút doposiaľ nesfilmovaných dobrodružstiev azda najnebezpečnejšieho a najmocnejšieho temného čarodejníka zo sveta spisovateľky J.K Rowlingovej.  Zaujímala vás jeho postava už počas starých dobrých časov Harryho Pottera? Odjakživa ste chceli o nej vedieť čosi viac? Lepšia možnosť sa vám totiž v blízkej dobe určite nedostane, takže smelo do toho! 

Aký máte vzťah k postave Voldemorta?
Odjakživa ma zaujímala jeho minulosť, na film som sa veľmi tešil/tešila.
393 hlasov
V mojich očiach nebol nikdy extra, o snímku som nemal/nemala záujem.
52 hlasov
Ohodnoť článok
26
Zdroj: movieweb.com
Foto: TRYANGLE FILMS, Warner Bros. Pictures