Filmové magazíny posledné dni píšu o tom, ako chce Gary Oldman spolupracovať s Marvelom. A vôbec sa mu nečudujeme. Známe štúdio už totíž pritiahlo mená, ako Kurt Russel, Forest Whittaker, Cate Blanchett či Anthony Hopkins. Len ťažko nájdete medzi nimi niekoho bez významných ocenení. 59-ročnému hercovi prostredie superhrdinov nie je cudzie. Za spomenutie stojí postava komisára v trilógii Dark Knight od Nolana.

 

„Nikto z Marvelu mi nevolal, ale keď to spomínate, určite by táto spolupráca potešila môjho syna”, vyhlásil Oldman. Na prvý pohľad sa zdá, že ide o nevinnú odpoveď pre reportéra, no práve takéto náznaky dokážu prerásť až k spolupráci

 

Zatiaľ však ide len o špekulácie, no je isté, že o malú rolu stáť nebude. Oldman totíž patrí medzi hercov, ktorí si vyberajú to najlepšie. Teraz sa môžeme tešiť na film Flying Horse, ktorý Oldman režíruje a sám si v ňom aj zahrá, pričom v kinách stále beží výborné Darkest Hour (recenzia tu), kde si zahral Churchilla a je za túto rolu nominovaný na Oscara. 

 

Gary Oldman by rolu v MCU uvítal. Uvidíme ho v budúcich komiksovkách?

 
Ohodnoť článok
4
Zdroj: screenrant.com