Či už patríte k verným fanúšikom akčnej série Mission: Impossible, alebo iba radi a pravidelne sledujete zákulisné dianie vo svete filmu, tak vám určite neunikla správa o tom, že si herec Tom Cruise ešte v priebehu augusta (srpen) minulého roku nešťastne zlomil členok. Koniec koncov, týmto zranením sme sa zaoberali aj v samostatnom článku.

 

A aj keď sa na internete objavilo hneď niekoľko rôznych záberov s jeho nepodareným kaskadérskym kúskom, ani jeden nebol taký detailný ako ten najnovší.

 

Pozrite si detailné zábery na Toma Cruisa, ako si počas natáčania Mission: Impossible - Fallout nešťastne zlomil členok

 

V najnovšej epizóde obľúbenej komediálnej talk show Grahama Nortona sa totiž okrem samotného Cruisa objavila aj Rebecca Ferguson, Henry Cavill a Simon Pegg, aby si spolu podebatovali nielen o Mission: Impossible - Fallout. No a práve pri tejto príležitosti bolo divákom ukázané aj video z londýnskeho natáčania, na ktorom je presne vidieť, čo sa vlastne stalo.

 

Navyše, Tom počas rozhovoru priznal, že jeho členok stále nie je úplne v poriadku a prezradil, že v tejto scéne naháňal postavu Henryho Cavilla. Ako sa ale hovorí, je lepšie raz vidieť než stokrát počuť, takže vás už nebudeme zbytočne zdržovať a v závere už iba pripomenieme, že všetky informácie o snímke nájdete tu.

 

Ohodnoť článok
15
Zdroj: youtube.com