Oceňovaný režisér a talentovaný herec Clint Eastwood je v Hollywoode veľkým pojmom. Napriek Eastwoodovmu vysokému veku (čoskoro oslávi 88 rokov) sa do kín za niekoľko týždňov dostane jeho očakávaná novinka The 15:17 to Paris. Každú chvíľu by sa ale mohol podpísať pod réžiu ďalšieho hitu. Poruší však aj svoj sľúb o ukončení hereckej kariéry? Podľa všetkého áno.

 

A po pravde, táto rola bude pre neho priam stvorená. Dej drámy podľa skutočného príbehu s názvom The Mule bude totiž sledovať príbeh 90-ročného drogového obchodníka Lea Sharpa, považovaného za najstaršieho priekupníka s drogami na svete

 

V roku 2011 však Sharpove nelegálne aktivity po zákroku protidrogovej jednotky DEA dostávajú ráznu stopku. Našťastie pre následne odsúdeného rozvozcu dokázal jeho právnik po troch odsedených rokoch súd presvedčiť, že Sharpova pokročilá demencia mu spôsobuje vo väzení veľké problémy, a tak sa údajne najstarší drogový obchodník dostáva na slobodu.

 

O tri roky na to však nakoniec umiera. Vzhľadom na Eastwoodove predošlé projekty nemáme najmenší dôvod nazdávať sa, že by nás svojou pripravovanou snímkou mohol v akomkoľvek ohľade sklamať. Vidíte to podobne aj vy?

Clint Eastwood sa vracia pred kamery! Stane sa najstarším drogovým priekupníkom na svete

Bude Eastwoodova pripravovaná snímka ďalšou pamätihodnou drámou?
Určite, o jeho schopnostiach vôbec nepochybujem.
266 hlasov
Ťažko povedať, nechám sa prekvapiť.
82 hlasov
Kvalita pôjde pravdepodobne už nižšie.
8 hlasov
Ohodnoť článok
13
Zdroj: screenrant.com
Foto: Warner Bros. Pictures