Známa televízna show “The Ellen DeGeneres“ si pre divákov pripravila prekvapenie. Nečakane odvysielali trailer pre novú bláznivú komédiu Life of the Party. Melissu McCarthy v nej opúšťa manžel a ona namiesto depresií a smútku zvolí zabudnutie.

 

Preto svojej dcére oznámi, že sa s ňou vracia do školy. Keďže McCarthy je už v pomerne zrelom veku, toto rozhodnutie ju privedie do mnohých bizarných situácii. Jej tvár je síce veľmi známa (Ghostbusters, Spy, Gilmore Girls), pravdou však je, že nikdy nepatrila medzi herecké esá.

 

 

Režírovať bude manžel hlavnej herečky Ben Falcone. Nejde o ich prvú spoluprácu, viackrát si spolu už aj zahrali. V tomto prípade však obaja spolupracovali na scenári. V Spojených štátoch majú podobné komédie pomerne veľký úspech, o čom svedčí fakt, že v tomto prípade produkciu zastrešuje Warner Bros.

 

Nejde o nič viac, než len o oddych - žiadne veľké konflikty, násilie, len film plný expresívnej mimiky a komikov. Ďalej uvidíme Julie Bowen, Chrisa Parnella či Gilliana Jacobsa. Premiéra je naplánovaná na 11. mája (květen) 2018.

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comingsoon.net