Režisér skvelého Logana James Mangold má do budúcna naplánovaných hneď niekoľko zaujímavých projektov. K nim sa teraz pridáva aj zatiaľ nepomenovaný film na tému "Ford vs. Ferrari", ktorý vznikne pod hlavičkou 20th Century Fox a bude sa zameriavať na výrobu svetovo najrýchlejšieho závodného auta.

 

Hlavnými hrdinami bude tím amerických inžinierov a dizajnérov vedených vizionárom Carrollom Shelbym a britským závodným vodičom Kenom Milesom. Tí dostanú za úlohu vytvoriť úplne nový typ automobilu s potenciálom konečne poraziť Ferrari, ich najväčšieho rivala, na šampionáte v roku 1966.

 

Režisér Logana natočí historickú drámu o vytvorení auta Ferrari. Zahrajú si v hlavných úlohách Matt Damon a Christian Bale?

 

O obsadení zatiaľ nie je nič známe, ale Mangold už prezradil, že by do roly Carrolla Shelbyho chcel obsadiť Matta Damona a ako Kena Milesa má vytipovaného Christiana Balea. O scenár sa postará dvojica Jez a John-Henry Butterworthovci (Edge of Tomorrow).

 

Ťažko však povedať, kedy sa Mangold na tejto snímke pustí do práce, keďže ako sme spomínali, má toho teraz na stole viac. Je tu hlavne spin-off Laury/X-23 z Logana, adaptácia románu The Force od Dona Winslowa, adaptácia detskej knižky Crenshaw či remake francúzsko-belgického thrilleru Disorder.

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net