Rozhodne nepatríme k tým, čo by zastávali názor, že problémy DC filmov tkveli v ich prílišnej temnosti či snahe o dospelý prístup. V štúdiu však majú bohužiaľ iný názor a čísla im do istej miery dávajú za pravdu.

 

Stačí si spomenúť na Wonder Woman, ktorá sa niesla v ľahšom dobrodružnom štýle, sa stala v (nielen) zámorí ohromným hitom. Dá sa teda predpokladať, že Warner Bros. bude v tejto taktike pokračovať aj pri komiksovke Shazam!

 

Mark Strong, ktorý v komiksovke Shazam! stvárni záporáka, tvrdí, že snímka bude omnoho humornejšia než predchádzajúce DC filmy

 

Už sme vám priniesli slová režiséra, ktorý potvrdzoval, že pôjde o optimistický a zábavný príbeh, teraz však k tomu svoje dodal aj Mark Strong. Ten si v Shazamovi zahrá záporáka Doctora Sivanu. Podľa Stronga bude Shazam! výrazne odlišný od väčšiny predchádzajúcich DC snímok.

 

„Zachary Levi, ktorý hrá hlavnú rolu, je veľmi zábavný chlapík a nemám pochybnosť o tom, že bude s humorom hrať aj svoju úlohu,“ povedal Strong. „Mám dojem, že DC si uvedomilo, že majú plno temných filmov a teraz objavili jeden, ktorý je dosť zábavný! Je v ňom naozaj mnoho humorných scén.

 

Mark Strong, ktorý v komiksovke Shazam! stvárni záporáka, tvrdí, že snímka bude omnoho humornejšia než predchádzajúce DC filmy

 

Pokiaľ bude Shazam! úspešný, zrejme budeme svedkami produkcie viac pozitívnejšie ladených a "family-friendly" komiksoviek zo stajne DC. Réžiu Shazama! má na starosti David F. Sandberg, známy najmä svojimi hororovými snímkami, ako Lights Out či Annabelle: Creation. Premiéra je naplánovaná na 5. apríla (duben) 2019.

Páči sa vám myšlienka tvoriť komiksové filmy od DC menej temne?
Áno
27 hlasov
Nie
99 hlasov
Ohodnoť článok
15
Zdroj: screenrant.com