Akčná komédia Game Night vstúpi do našich kín už tento mesiac a zatiaľ rozhodne môžeme povedať, že ten nápad má potenciál. Otázkou samozrejme bude, či nás aj po stránke scenára a humoru čaká dostatočne vychytané dielo. Príbeh sa sústredí na Maxa (Jason Bateman) a Annie (Rachel McAdams), ktorí majú spoločne s priateľmi slabosť pre rôzne spoločenské hry.

 

Keď sa však Maxov brat Brooks (Kyle Chandler) rozhodne posunúť ich záľubu na vyšší a dramatickejší level, začína podivná hra, kde nie je núdza o falošnú (?) vraždu, falošných násilníkov či agentov FBI. Hráči sa do hry ponárajú stále hlbšie a hlbšie až napokon už vôbec nie je jasné, čo je ešte súčasťou hry a čo je realita.

 

O réžiu sa postaralo duo John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein a s ďalších hercov uvidíme aj Billyho Magnussena, Sharon Horgan, Lamornea Morrisa, Kylie Bunbury, Jesseho Plemonsa, Dannyho Hustona či Michaela C. Halla. Do slovenských kín snímka dorazí 22. februára (únor) tohto roku a v galérii nižšie si môžete pozrieť niekoľko nových obrázkov. Dáte snímke šancu?

 

 

Zobraziť galériu 38 galeria
Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net