Filmy

Režisér chváleného Annihilation pripraví sci-fi seriál na štýl Ex Machiny

Alex Garland prezradil niekoľko plánov do budúcna. Na svojej seriálovej novinke bude pracovať s televíziou FX.

12. február 2018, 15:23
zdroj: Paramount Pictures
12. február 2018, 15:23

Meno Alexa Garlanda sa momentálne najviac skloňuje s očakávaným sci-fi Annihilation. Film už videli prví kritici a podľa ich názorov sa môžeme tešiť na budúcu žánrovú klasiku. Samozrejme, radi sa presvedčíme na vlastné oči. Režisér však už naznačil, čo by mohol byť jeho ďalší projekt do budúcna.

 

Režisér chváleného Annihilation pripraví sci-fi seriál na štýl Ex Machiny

 

V interview sa Garland rozhovoril o tom, že spoločne s televíziou FX plánuje 8-dielny televízny seriál. V FX vznikli také hity, ako Legion, Atlanta či Better Things, takže už len spojenie talentovaného tvorcu s touto spoločnosťou prebúdza zvedavosť.

 

O čom by však Garlandova novinka mala byť? „Je to druh science-fiction, ale zameraný viac na technológiu. Annihilation je viac halucinogénnejšie a viac fantaskné sci-fi, toto je však viac podobné mojim projektom, ako Ex Machina či Never Let Me Go,“ prezradil režisér.

 

Režisér chváleného Annihilation pripraví sci-fi seriál na štýl Ex Machiny

 

„Príbeh sa teda neodohráva v našom svete v budúcnosti, ale skôr v našom svete práve teraz - a z toho vyvodzuje rôzne závery.

 

Garland sa teda zrejme chystá ostať pri sci-fi žánri, čo je pre fanúšikov dobrá správa. Uvidíme, ako tento režisérov výlet do sveta seriálov dopadne.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.