Pod radarom

Nedokázali ste si užiť Star Wars: The Last Jedi? Toto skvelé animované video plné vtipu a paródie vám to dozaista umožní

Tvorcovia zo známeho YouTube kanálu How It Should Have Ended sa svojím najnovším príspevkom skutočne predviedli a doručili jedno z najlepších videí.

13. február 2018, 15:08
zdroj: YouTube/How It Should Have Ended/How Star Wars The Last Jedi Should Have Ended
13. február 2018, 15:08

Ako si určite spomínate, s premiérou očakávanej snímky Star Wars: The Last Jedi dorazili aj poriadne zmiešané názory divákov po celom svete.

 

Na jednej strane sa objavilo tvrdenie, že minuloročný príspevok do sveta Star Wars je nesmierne odvážnou a kvalitnou záležitosťou, no a podľa odporcov zasa išlo o snímku plnú zbytočností a hlúpych momentov. Dnes sa však kvalitami Epizódy VIII zaoberať nebudeme.

 

Nedokázali ste si užiť Star Wars: The Last Jedi? Toto skvelé animované video plné vtipu a paródie vám to dozaista umožní

 

Namiesto toto si posvietime na najnovšie video z dielne známeho YouTube kanálu How It Should Have Ended, ktorého tvorcovia vtipne parodujú filmové diela a poukazujú na ich chyby či nedostatky, pričom mnohé situácie menia podľa svojej vlastnej a častokrát aj logickejšej predstavy.

 

Nuž, v prípade The Last Jedi sa ale skutočne predviedli a doručili jedno z najlepších videí. Koniec koncov, posúďte sami. V závere však pre istotu pripomenieme, že ukážka obsahuje spoilery.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.