Filmy - Novinky

Tiché miesto je jeden z najoriginálnejších hororov tohto roka. Vo filme ľudí lovia monštrá len vtedy, ak vydajú akýkoľvek zvuk

Emily Blunt a John Krasinski vo výborne vyzerajúcom horore A Quiet Place. Sledujte nový trailer.

13. február 2018, 20:12
zdroj: Paramount Pictures
13. február 2018, 20:12

John Krasinski si vyskúšal réžiu, rozhodol sa pre horor s originálnym námetom, z čoho vznikol aj dnešný trailer. Ten diváka jasne zoznamuje s tým, že snímka bude minimálne zo začiatku veľmi tichá a ja osobne som nesmierne zvedavý, ako to bude so soundtrackom a využitím zvukov. 

Celá podstata tohto príbehu totiž tkvie v tichu ako takom. Ľudí na planéte lovia akési monštrá, ktoré však reagujú iba na zvuky. Ak budete celý život ticho, prežijete. Samozrejme, v živote nastane pár situácií, kedy to jednoducho nejde a práve vtedy pôjde tejto rodinke o život. Obzvlášť jej detským členom.

 

Réžiu filmu mal pod palcom John Krasinski, známy zo seriálu The Office. Mimo iného si v snímke zahrá aj jednu z hlavných postáv a postaví sa vedľa svojej životnej partnerky a manželky Emily Blunt. Producentom filmu je známy Michael Bay (Bad Boys, Transformers) a jeho štúdio Platinum Dunes, no taktiež aj Andrew Form a Brad Fuller (Ouija, The Purge, Texas Chainsaw Massacre). 

 

Premiéra je naplánovaná na 6. apríl (duben) 2018.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.