Ako už iste viete, minuloročný hororový hit menom It dostane aj svoje pokračovanie, ktoré ponesie názov It: Chapter Two a jeho príbeh sa bude odohrávať 27 rokov po udalostiach z prvého filmu. Detských hercov z Losers’ Club tak nahradia už dospelí herci, aj keď sa hovorí o tom, že mladíkov by sme mali vidieť v niekoľkých flashbackoch.

 

Žiaľ, okrem Billa Skarsgårda, ktorý si zopakuje úlohu desivého klauna Pennywisea, nemáme zatiaľ potvrdených žiadnych iných dospelých hercov. To by sa ale mohlo zmeniť v najbližších mesiacoch, pretože začiatok produkcie sa podľa najnovších správ už pomaličky blíži.

 

Pokračovanie hororu It s desivým Pennywiseom sa začne natáčať už v lete

 

Aj keď sa pôvodne spomínalo, že by prvá klapka mohla padnúť už v marci (březen) 2018, podľa webu Omega Underground je štart natáčania v Toronte predbežne naplánovaný na 18. júna (červen), takže ukončené by mohlo byť niekedy v priebehu októbra (říjen) či novembra (listopad). 

 

Na režisérsku stoličku sa opäť posadí Andy Muschietti a za scenárom stojí Gary Dauberman (Annabelle, Annabelle: Creation). Pokračovanie It by sme mali v našich kinách vidieť 5. septembra (září) 2019. Pre ďalšie informácie klikajte sem. Tešíte sa na dvojku?

 

Pokračovanie hororu It s desivým Pennywiseom sa začne natáčať už v lete

Čo hovoríte na It z minulého roka?
Super, nesmierne som si to užil/a
133 hlasov
Malo to svoje muchy, ale bavil/a som sa
61 hlasov
Skôr priemer
16 hlasov
Slabé až otrasné
7 hlasov
Ohodnoť článok
10
Zdroj: screenrant.com