Ako ste už určite zachytili, komiksovka Black Panther momentálne prekonáva jeden rekord návštevnosti za druhým a zároveň získava obrovské množstvo chvály zo všetkých kútov sveta. A to nielen iba od bežných návštevníkov kín, ale aj od známych osobností, ktoré svoje názory často zdieľajú prostredníctvom sociálnych sietí.

 

K nim sa najnovšie pridal aj herec Will Smith. Ten si popri natáčaní sci-fi thrilleru Gemini Man odbehol do kina, aby si aj on mohol vychutnať tento ospevovaný MCU projekt, pričom svoje nadšené dojmy následne zverejnil vo videu na Instagrame.

 

V ňom najprv pogratuloval hercom aj režisérovi Ryanovi Cooglerovi k fantastickému úspechu a následne dodal, že film ho takmer dohnal až k slzám. Podľa Smitha totiž Black Panther vzdoruje falošným hollywoodskym presvedčeniam a herec je z neho jednoducho nadšený. Video zakončil wakandským pozdravom, ktorý sme mohli vidieť aj na plátne.

 

 

I want to share something that Nelson Mandela said to me. . He said, “With the type of fame that you have attained it is important when you encounter your fans that you — Reach Your Hand Out and let them Feel Your Flesh. You have to prove to them that you are REAL — because people can not aspire to anything they do not believe is Real.” . So I say to you, Congratulations! Enjoy this Transcendent Moment. Go into the streets... Touch them... Let them know that you are real! . @chadwickboseman, @michaelbjordan @lupitanyongo @letitiawright @danaigurira @danielkaluuya @im.angelabassett @andyserkis @winstoncduke @sterlingkbrown @rmorrison @therealstanlee @ludwiggoransson @iamruthecarter #blackpanther . With Pure Delight WILL :-)

Príspevok, ktorý zdieľa Will Smith (@willsmith),

Myslíte si, že je chvála na adresu Black Panthera zaslúžená?
Samozrejme, ide o kvalitnú komiksovku
361 hlasov
Nie, podľa mňa sú tie nadšené reakcie prehnané
126 hlasov
Ohodnoť článok
20
Zdroj: screenrant.com