Ďalšia várka noviniek zo sveta filmu, ktoré by vám nemali uniknúť. Bez zbytočných rečí, poďme rovno na to.

 

Terminátor 6

 

Terminátor 6 s producentským dohľadom Jamesa Camerona a režiséra Tima Millera (Deadpool) sa mal začať natáčať už budúci mesiac, avšak prvá klapka sa odkladá na máj (květen) či jún (červen) 2018.

 

Premiéra je naplánovaná na 26. januára (leden) 2019. Hlavnou hrdinkou bude mladá Dani Ramos, ktorá však ešte nemá hereckú predstaviteľku (aktuálne prebieha kasting). Pre viac informácií o novom Terminátorovi klikajte sem.

 

Raňajky s Filmkultom: Nakrúcanie Terminátora 6 sa odkladá, no sólovka Flasha sa blíži a spoznávame aj možného záporáka

 

Flashpoint

 

Podľa čerstvých informácií by práce na DC komiksovke Flashpoint mohli začať ešte v druhej polovici tohto roka. Snímka je veľkou prioritou pre Warner Bros. a spolu s Batgirl, ktorá hľadá režiséra, sú do nej vkladané nemalé nádeje.

 

V snímke by sa mohli objaviť aj známe komiksové postavy, ako Caitlin Snow/Killer Frost, Doctor Light, Captain Cold a Heatwave. Doctor Light by zároveň mal byť hlavným záporákom.

 

Raňajky s Filmkultom: Nakrúcanie Terminátora 6 sa odkladá, no sólovka Flasha sa blíži a spoznávame aj možného záporáka

 

Solo: A Star Wars Story

 

Pokiaľ vás trailer na Star Wars spin-off Solo: A Star Wars Story úplne nepresvedčil, možno sa to podarí jeho upgradeovanej verzii. Tá sa nesie na zvukoch klasickej pecky Sabotage od Beastie Boys.

 

  

 

Born a Crime

 

Lupita Nyong’o (Black Panther) si zahrá jednu z hlavných úloh v chystanej filmovej adaptácii memoárovej knihy Trevora Noaha s názvom Born a Crime: Stories from a South African Childhood.

 

Zahrá si Noahovu matku Patriciu, veľmi dôležitú osobu v jeho živote. Herečka už prostredníctvom twitteru vyjadrila svoje nadšenie.

 

 

Best F(r)iends

 

Herecká dvojica Tommy Wiseau a Greg Sestero je známa najmä z kultového "Občana Kanea zlých filmov" The Room. Po rokoch sa obaja znovu stretávajú v komédii Best F(r)iends. Tulák Jon (Sestero) sa v nej spriatelí s podivným pohrebárom Harveym (Wiseau) a vytvorí s ním naozaj nevšedné obchodné partnerstvo.

 

Snímku natočil Justin MacGregor a prvý diel si odbil premiéru v roku 2017. Pokračovanie Best F(r)iends: Unmasked dorazí do amerických kín tento rok.

 

 

Z

 

V Hollywoode sa chystá nová adaptácia príbehu o Zorrovi. Režírovať ju bude Jonás Cuarón a jej názov bude jednoducho Z. Hlavné úlohy si strihnú Gael García Bernal (Coco) a Kiersey Clemons (Neighbors 2).

 

Na rozdiel od ostatných príbehov bude nová verzia zasadená do budúcnosti a na postavu legendárneho šermiara sa pozrie z iného uhla.

 

Raňajky s Filmkultom: Nakrúcanie Terminátora 6 sa odkladá, no sólovka Flasha sa blíži a spoznávame aj možného záporáka

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, movieweb.com