O Lauren Schmidt Hissrich, ktorá je autorkou a zároveň scenáristkou seriálového Zaklínača, je veľmi dobre známe, že sa s informáciami ohľadom tohto očakávaného projektu často delí s fanúšikmi na sociálnych sieťach.

 

A inak tomu nebolo ani naposledy, keď prostredníctvom svojho účtu na Twitteri zverejnila zoznam jednotlivých postáv spoločne s ich vlastnosťami. Na koho sa teda môžeme tešiť?

 

Prvou postavou je neprekvapivo Geralt. Ten bude stoický, obozretný, vyrovnaný aj divoký. Okrem neho sa ukáže aj pyšná, prefíkaná a rozporuplná Yennefer, ktorej však nebude chýbať ani istá dávka ohnivosti. Ďalej sa ukáže odolná a vytrvalá Ciri, Geraltova verná kobyla Roach aj extravagantný, nevychovaný a lojálny Dandelion/Marigold.

 

Seriálový Zaklínač od Netflixu potvrdzuje postavy. Koho okrem Geralta ešte uvidíme?

 

V seriáli od Netflixu sa však môžeme tešiť aj na odvážnu, idealistickú a neistú Triss Ranuncul, charizmatického a konfliktného Cahira s čistotou v srdci či výrečného a svetského Regisa.

 

Všetkých vyššie spomenutých doplní ešte ziskuchtivý Vilgefortz, drzá Milva, sadistický Leo Bonhart aj imperialistický a nemilosrdný Emhyr. Vďaka obsadeniu posledného menovaného môžeme navyše predpokladať, že okrem vizuálne atraktívnych súbojov dôjde aj na politiku.

 

Aj keď zatiaľ stále nepoznáme mená hereckých predstaviteľov, je jasné, že postáv bude naozaj neúrekom, čo vy na to? Na ktorú z nich sa tešíte najviac? Ďalšie podrobnosti o postavách nájdete v twitterovom vlákne pod textom. Všetko podstatné o pripravovanom seriáli zasa nájdete tu.

 

Ohodnoť článok
40
Zdroj: resetera.com