Režisér David Robert Mitchell si u hororových fanúšikov urobil dobré meno svojím výborným kúskom It Follows z roku 2015. Mitchell sa divákom pripomenie aj tento rok, keďže sa chystá premiéra jeho novinky Under the Silver Lake.

 

Tá vyrazí do kinosál pod hlavičkou overenej spoločnosti A24, ktorá stojí za perfektnými nezávislákmi, ako A Ghost Story, The Florida Project či Lady Bird; ale aj psychologickými horormi Čarodejnica, It Comes at Night či výborne vyzerajúcim Hereditary.

 

Autor hororu It Follows chystá temnú kriminálku s Andrewom Garfieldom. V jej centre bude vražda miliardára a únos mladého dievčaťa

 

Under the Silver Lake bude kriminálnym thrillerom v štýle neo-noiru, ale o jeho príbehu toho zatiaľ veľa nevieme. Hlavným hrdinom by mal byť muž, ktorý je posadnutý ohľadom podivných okolností vraždy miliardového magnáta a únosu mladého dievčaťa.

 

Titulnú rolu si zahrá Andrew Garfield (Silence), objavia sa však aj Riley Keough (Mad Max: Fury Road), Topher Grace (Interstellar), Jimmi Simpson (Westworld), Callie Hernandez (La La Land) či Laura-Leigh Claire (We're the Millers). Americká premiéra je stanovená na 22. júna (červen) 2018 a trailer už bude pravdepodobne za rohom.

 

Autor hororu It Follows chystá temnú kriminálku s Andrewom Garfieldom. V jej centre bude vražda miliardára a únos mladého dievčaťa

Ohodnoť článok
2
Zdroj: movieweb.com