Aj dnes sme si pre vás pripravili niekoľko filmových a seriálových noviniek z posledných dní. Ak ste náhodou niektoré z predchádzajúcich článkov z rubriky Raňajky s Filmkultom zmeškali, môžete to veľmi rýchlo napraviť kliknutím na zvýraznený odkaz. Teraz už ale začnime.

 

World War Z 2

 

Ako už určite viete, pred niekoľkými málo dňami prebehla internetom informácia, že si herec Brad Pitt zahrá v nadchádzajúcom filme Quentina Tarantina. Osadenie Pitta však prinieslo jednu komplikáciu pre pokračovanie snímky World War Z, ktorú zrežíruje vynikajúci David Fincher.

 

Herec totiž nemôže natáčať oba projekty súčasne, a tak štúdio Paramount muselo posunúť štart natáčania World War Z 2 až na jeseň 2018, aby sa prispôsobilo Pittovmu nabitému kalendáru. Premiéry by sme sa teda mohli dočkať niekedy v priebehu roku 2020.

 

Raňajky s Filmkultom: Natáčanie World War Z 2 sa odkladá. Môže za to obsadenie Brada Pitta do filmu Quentina Tarantina

 

Solo: Star Wars Story

 

Snímka o mladom Hanovi sa už pomaličky blíži a štúdio Walt Disney Pictures sa so svetom podelilo o celkom nový plagát. Veríme, že sa nám ďalší trailer plný čerstvých záberov predstaví už čoskoro.

 

Raňajky s Filmkultom: Natáčanie World War Z 2 sa odkladá. Môže za to obsadenie Brada Pitta do filmu Quentina Tarantina

 

Cloak & Dagger

 

Marvelácky superhrdinský seriál Cloak & Dagger si svoju svetovú premiéru odbije už 11. marca (březen) 2018, a to na známej udalosti s názvom South by Southwest (SXSW), ktorá sa aj tento rok bude konať v texaskom Austine. Navyše, ústredné duo tínedžerov sa nám po dlhšej dobe pripomína krátkym promo spotom.

 

 

Muzikál o Hansovi Christianovi Andersenovi

 

Magazín The Hollywood Reporter prišiel s informáciou, že herec Ansel Elgort (Baby Driver, The Fault in Our Stars) je údajne hlavným kandidátom na zisk úlohy v chystanom muzikáli o Hansovi Christianovi Andersenovi.

 

Ak by na rolu kývol, stvárnil by práve mladú verziu tohto slávneho autora, ktorý bol uväznený vo svojej vlastnej predstavivosti. Dátum premiéry zatiaľ stanovený nebol.

 

Raňajky s Filmkultom: Natáčanie World War Z 2 sa odkladá. Môže za to obsadenie Brada Pitta do filmu Quentina Tarantina

 

Star Wars Rebels

 

Štvrtá séria animovaného seriálu Star Wars Rebels je pred bránami svojho finále a najnovší trailer dáva všetkým fanúšikom jasne najavo, že sa môžu tešiť na skutočne veľkolepý koniec. Ako teda naši Povstalci obstoja v boji o planétu Lothal?

 

Nuž, to sa dozvieme už o niekoľko málo hodín, kedy budú vypustené posledné tri epizódy. Sledujete seriál? A tešíte sa na záver štvrtej série?

 

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, screenrant.com