Komiksy

Marvel oficiálne potvrdil prípravy pre Black Panthera 2. Kedy dorazí pokračovanie úspešnej komiksovky do kín?

Žiadne prekvapenie, poteší však, že Kevin Feige nám zbytočne nemaže med okolo úst.

9. marec 2018, 16:20
9. marec 2018, 16:20

Kevin Feige v aktuálnom rozhovore pre Entertainment Weekly potvrdil, že pokračovanie pre Black Panthera je isté. Nemôže za to len obrovský úspech jednotky. Pri každom ich filme si spoločne párkrát sadnú a rovno rozmýšľajú, o čom bude jeho pokračovanie. 

Tak prebiehala aj príprava jednotky, o ktorej smerovaní a obsahu už majú predstavitelia štúdia celkom jasnú predstavu. Samozrejme, roky pred premiérou nám nič neprezradili, a tak môžeme len a len špekulovať. Viac nám možno povedia udalosti Infinity War. 

V každom prípade, otázne je, kedy snímka asi dorazí a kto ju bude režírovať. Osobne si myslím, že šikovný Coogler sa vráti a bude dúfať v ešte väčšiu kreatívnu slobodu. Pracovať na jednotke si údajne užíval a priazeň spoločne s ohlasmi divákov a kritikov ho dojali, takže ak si nenájde nič atraktívnejšie, môžeme s ním rátať aj do sequelu.

 

To, že ho Marvel chce, už koniec-koncov vyjadril sám. A čo sa týka dátumu premiéry. Skôr ako v roku 2021 to nebude, no viac sa prikláňame k začiatku roka 2022. 

Akých hercov a dej by ste v pokračovaní chceli vidieť vy?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.