Komiksy

Kristen Wiig si v pokračovaní Wonder Woman zahrá záporáčku menom Cheetah. O čom bude dvojka a vráti sa Chris Pine?

Záporák je obsadený, môže sa ísť natáčať.

9. marec 2018, 17:01
9. marec 2018, 17:01

Režisérka Patty Jenkins pred malou chvíľou oznámila, že špekulácie ohľadom nagažovanie Kristen Wiig pre Wonder Woman 2 boli pravdivé. Nádejná herečka, ktorú môžete poznať z rebootu Ghostbusters, Marťana či Downsizing (Zmenšovanie) si zahrá hlavnú záporáčku.

Ide o Cheetah, nemesis Wonder Woman. Počas svojej existencie jej identitu prebralo viacero záporákov, ako i napodobiteľov v jej kostýme. Medzi jej prednosti patria rýchlosť, sila odolnosť a vylepšené zmysly.

 

Diana bude bojovať proti silám Sovietskeho zväzu počas posledných dní studenej vojny. Teraz už vieme, že okrem toho si zmeria sily aj s Cheetah.

 

Kristen Wiig si v pokračovaní Wonder Woman zahrá záporáčku menom Cheetah. O čom bude dvojka a vráti sa Chris Pine?

 

Čo je ešte zaujímavejšie, podľa všetkého by sa mal vrátiť aj Steve Trevor v podaní Chrisa Pinea. Tí, čo ste videli Wonder Woman si zrejme kladiete otázku, ako si s tým tvorcovia poradia.

 

Samozrejme, z marketingového pohľadu dáva toto rozhodnutie zmysel. Práve chémia medzi Pineom a Gadot patrila k najchválenejším prvkom snímky, netreba sa teda čudovať, že by podobný trik tvorcovia radi zopakovali aj v pokračovaní. Otázkou ostáva, akým spôsobom sa chystajú Stevea Trevora priviesť k životu. 

 

Výmena zákopov prvej svetovej za kulisy studenej vojny, zase dáva možnosť rozohrať príbeh opäť trochu inak - napríklad ako zaujímavý špionážiny thriller.

 

Kristen Wiig si v pokračovaní Wonder Woman zahrá záporáčku menom Cheetah. O čom bude dvojka a vráti sa Chris Pine?

 

Šepká sa však aj o tom, že by pokračovanie spoločne s prvým filmom tvorilo prequel projektu Batman v Superman: Dawn of Justice, a tým by hrdinku vyformovalo do finálnej podoby, akú poznáme dnes. 

Aby toho nebolo málo, potvrdené máme aj to, že dej či celkovú atmosféru snímky pozmenili aj udalosti posledných mesiacov nielen v Hollywoode. Wonder Woman bude bojovať proti sexuálnemu obťažovaniu a slabším podmienkam žien vo filmovom priemysle. Ak vás táto problematika zaujíma viac, prečítajte si náš nedávny článok.

 

Tvoríme úplne iný film. Bude tam mnoho podobných vecí, ktoré milujeme, ale taktiež bude snímka sama sebou. Pre nás to nebude "dvojka". Bude to úplne iné dobrodružstvo, z ktorého nemôžeme byť viac nadšené.“ - režisérka Patty Jenkins.

 

Jenkins v jednom z rozhovorov poznamenala, že by nás mala čakať ďalšia skvelá romantická zápletka. Patty rada pracuje s formulkou dejovej kostry podobnej originálnemu filmu z minulého roka - v poslednom akte na diváka vyvalí problémy väčšieho kalibru a ukáže mu hlbší význam celkového príbehu: 

 

Kristen Wiig si v pokračovaní Wonder Woman zahrá záporáčku menom Cheetah. O čom bude dvojka a vráti sa Chris Pine?

 

„Takto to mám naozaj rada. Hrdinka, ktorá si prejde obrovským dobrodružstvom a postaví sa ešte pred väčšiu otázku. Dvojka bude od začiatku zábavnou, od prvých sekúnd sa bude niesť v prítomnosti superhrdinky a dočkáme sa aj romantiky. Rovnako tak sa v deji objaví pár nových neuveriteľných postáv, ktoré sú od tých predošlých totálne odlišné.“

 

Poslednou vecou, ktorú by chcela táto dvojica dokázať, je priniesť na plátno v malom cameu aj Lyndu Carterovú. Tá predstavovala postavu Wonder Woman v seriáli z 80. rokov. Kvôli časovému rozvrhu to ale v prvom filme možné nebolo. 

 

Na scenári k druhému dobrodružstvu s Gal Gadot, bude pomáhať aj Dave Callaham (doplní tak Jenkins a Geoffa Johnsa). Ten sa s režisérkou už stretol na pripravovanej adaptácii románu Jo Nesba Jackpot. Natáčanie začína už v máji. Wonder Woman 2 má naplánovanú premiéru na 1. novembra (listopadu) 2019.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: Warner Bros.Foto: Warner Bros.
Zobraziť 5 komentárov
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
5 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Timas00710. marec 2018, 1:23

Asi tak týždeň do zadu som prišiel nato ako by mohol prežiť Stev Trevor udalosti na konci Wonder woman a tak by sa mohol objaviť vo Wonder woman 3

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Roman Pesnicak9. marec 2018, 21:52

toto bude dalsia pecka z DCEU

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fejkboi9. marec 2018, 17:22

To že sa dej bude odohrávať počas studenej vojny je už potvrdené? Lebo stále dúfam že to bude skôr v prítomnosti už aj z toho dôvodu že by Chris Pine mohol následne hrať aj v trojke ak nejaka bude a chcem už vidieť nový príbeh z prítomnosti nie minulosti.. ale už ako bude tak to bude hlavne nech sa podarí :)

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Dominik V.AUTOR ČLÁNKU9. marec 2018, 19:27

Prečo by Pine nemohol hrať aj v prípadnej trojke, ak bude dvojka v 80´?

Úplne potvrdené to nie je ale, to zasadenie.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fejkboi10. marec 2018, 11:33

Tak lebo väčší zmysel by už dávalo keby dej zasadili do prítomnosti a bol by to nejaký jeho potomok, ktorý sa tak na neho podobá dajme tomu.. a tak keď to bude v 80- tych rokoch a trojka už prípadne v prítomnosti tak zas už by bol buď starý alebo zas by museli niečo nové vymýšľať :)

0 Odpovedať · Nahlásiť