Filmy - Novinky

Pacific Rim: Povstanie už o pár dní doručí veľkolepú nálož akcie, nových Jaegerov a ešte hrozivejšie Kaiju monštrá

Ďalšie video zo zákulisia natáčania filmu ponúka niekoľko krátkych vyjadrení hercov či režiséra a odhaľuje aj zopár poriadne lákavých záberov.

10. marec 2018, 23:11
zdroj: Legendary Pictures/Universal Pictures
10. marec 2018, 23:11

Pokračovanie snímky Pacific Rim z roku 2013, ktoré tentokrát ponesie názov Pacific Rim: Uprising, si svoju premiéru odbije už koncom tohto mesiaca. Príbeh sa po konci jednotky posunie o 10 rokov a my spoznáme Jakea Pentecosta (John Boyega), teda syna slávneho Stackera Pentecosta s tvárou Idrisa Elbu.

 

Jake sa ale vykašle na život lídra aj pilota Jaegera a vydá sa na kriminálne chodníčky. Keď ho však dostihne zákon a ľudstvo začnú ohrozovať ďalšie útoky Kaiju, sľubný mladík sa vráti k svojmu bývalému parťákovi Lambertovi (Scott Eastwood), aby uctil pamiatku otca a vycvičil novú generáciu pilotov.

 

To a ešte oveľa viac sa už ale dozviete v nižšie priloženom videu zo zákulisia natáčania, ktoré okrem vyjadrení hercov a režiséra ponúkne aj niekoľko doposiaľ nevidených záberov priamo z filmu. Premiéra je u nás naplánovaná na 22. marca (března) 2018 a pokiaľ sa o snímke chcete dozvedieť viac, klikajte sem. Zájdete do kina?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.