Filmy - Novinky

Arnold Schwarzenegger potvrdzuje príchod Trojičiek s Dannym De Vitom a Eddiem Murphym. Čaká nás ďalšia klasická komédia?

Premiéry sa dočkáme najneskôr v roku 2020.

13. marec 2018, 3:37
zdroj: Universal Pictures
13. marec 2018, 3:37

Arnold minulý rok potvrdil, že film skutočne vznikne, keďže sa dokončoval scenár. Po dlhých rokoch čakania  odkladania si teda môžeme vydýchnuť. Scenár je hotový a Eddie Murphie sa oficiálne stáva súčasťou hereckého obsadenia po boku Schwarzennegera a Dannyho De Vita. 

 

Arnie naposledy hovoril o tom, že natáčať sa začne po tom, ako skončí na pľace Terminátora 6, no keďže ten posunul začiatok natáčania na leto, je možné, že Triplets sa nezačnú natáčať skôr ako koncom roka 2018, respektíve začiatkom toho budúceho. Premiéry sa teda pravdepodobne dočkáme v roku 2020. 

 

Príbehovo sa v tretom diele s názvom Triplets opätovne pozrieme na dvojicu bratov Juliusa (Arnold Schwarzeneggera Vincenta (Danny DeVito), ktorí nečakane zistia, že majú aj tretieho súrodenca - a toho si údajne nemá zahrať nikto iný, ako Eddie Murphy. 

 

Toho mal otec trojičiek splodiť trochu odlišne. Daroval totiž spermie, aj preto o svojom treťom bratovi Julius a Vincent tak dlho nevedeli. Tešíte sa už na trojku? Myslíte, že sa dočkáme podarenej komédie?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.