Natáčanie komiksovky Captain Marvel je už momentálne v plnom prúde, a tak sa niekoľko posledných dní nieslo v duchu rôznych menších či väčších zaujímavostí a noviniek. No príchod tej dnešnej sme absolútne nečakali. O to viac nás však potešila.

 

Podľa najnovších informácií sa totiž v snímke objaví aj herec Clark Gregg, ktorého všetci fanúšikovia veľmi dobre poznajú ako Agenta Coulsona. S ním sme sa vo svete MCU videli naposledy ešte v tímovke The Avengers z roku 2012, kde ho prebodol žezlom Loki.

 

Potom sa však stal hlavnou tvárou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., ktorý baví televíznych divákov už viac ako štyri série. Snáď sa teda dozvieme viac o jeho minulosti a uvidíme aj prvé stretnutie s Nickom Furym v podaní Samuela L. Jacksona. To ale v súvislosti s obsadením nie je všetko.

 

Zaujímavosťou tiež je, že sa vo filme ukážu aj Korath (Djimon Hounsou) a Ronan (Lee Pace), obaja známi z Guardians of the Galaxy. A keďže veľká časť snímky by sa mala odohrávať vo vesmíre, bude zaujímavé sledovať, ako do príbehu zapadnú. Všetky informácie o Captain Marvel v tomto vlákne.

Na ktorú z týchto ohlásených postáv sa vo filme tešíte najviac?
Coulson
450 hlasov
Korath
30 hlasov
Ronan
299 hlasov
Ohodnoť článok
41
Zdroj: facebook.com, comingsoon.net