Natáčanie komiksovky Captain Marvel je už momentálne v plnom prúde, a tak sa niekoľko posledných dní nieslo v duchu rôznych menších či väčších zaujímavostí a noviniek. No príchod tej dnešnej sme absolútne nečakali. O to viac nás však potešila.

 

Podľa najnovších informácií sa totiž v snímke objaví aj herec Clark Gregg, ktorého všetci fanúšikovia veľmi dobre poznajú ako Agenta Coulsona. S ním sme sa vo svete MCU videli naposledy ešte v tímovke The Avengers z roku 2012, kde ho prebodol žezlom Loki.

 

V komiksovke Captain Marvel opäť uvidíme agenta Coulsona. Okrem neho však dorazia aj dve posily z Guardians of the Galaxy

 

Potom sa však stal hlavnou tvárou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., ktorý baví televíznych divákov už viac ako štyri série. Snáď sa teda dozvieme viac o jeho minulosti a uvidíme aj prvé stretnutie s Nickom Furym v podaní Samuela L. Jacksona. To ale v súvislosti s obsadením nie je všetko.

 

Zaujímavosťou tiež je, že sa vo filme ukážu aj Korath (Djimon Hounsou) a Ronan (Lee Pace), obaja známi z Guardians of the Galaxy. A keďže veľká časť snímky by sa mala odohrávať vo vesmíre, bude zaujímavé sledovať, ako do príbehu zapadnú. Všetky informácie o Captain Marvel v tomto vlákne.

 

V komiksovke Captain Marvel opäť uvidíme agenta Coulsona. Okrem neho však dorazia aj dve posily z Guardians of the Galaxy

Na ktorú z týchto ohlásených postáv sa vo filme tešíte najviac?
Coulson
442 hlasov
Korath
30 hlasov
Ronan
289 hlasov
Ohodnoť článok
40
Zdroj: facebook.com, comingsoon.net