Návrat série Saw s minuloročným hororom Jigsaw od bratov Spierigovcov sa síce nestretol s kritickým úspechom a finančne tiež za predchádzajúcimi dielmi zaostal, stále však na box office utŕžil dosť na to, aby sa začalo uvažovať o ďalších pokračovaniach.

 

Šialený vrah Jigsaw sa vráti aj po dieviaty raz. Saw 9 napíšu tvorcovia ôsmeho dielu

 

Prvé kroky k Saw 9 sa už teda začali podnikať. O scenár sa postarajú autori Jigsaw, konkrétne Pete Goldginger a Josh Stolberg. Tí už momentálne pracujú na novom príbehu.

 

Čo sa týka réžie, bratia Spierigovci sa nevrátia a meno nového tvorcu/tvorcov zatiaľ nepoznáme. Bude však zaujímavé sledovať, akým spôsobom sa rozhodnú scenáristi na ôsmy diel nadviazať.

 

Šialený vrah Jigsaw sa vráti aj po dieviaty raz. Saw 9 napíšu tvorcovia ôsmeho dielu

 

S pravdepodobnosťou blížiacou sa istote sa aj v deviatom filme objaví Tobin Bell alias John "Jigsaw" Kramer. Bol to práve Bell, ktorý nedávno prišiel s nápadom, že nový diel Saw by sa mohol zaoberať originom bábky Billyho a tým, prečo je pre Kramera taký dôležitý.

 

Kedy sa však nového krvavého Jigsawovho vyčíňania dočkáme? Tohtoročná halloweenska premiéra sa asi nestihne, takže počítajte skôr s rokom 2019.

Tešíte sa na Saw 9?
Áno, séria ma stále baví.
741 hlasov
Nie, autori by to už mali ukončiť.
92 hlasov
Ohodnoť článok
50
Zdroj: screenrant.com