Mnohým z vás určite neunikli správy o nezhodách medzi Vinom Dieselom a Dwayneom "The Rock" Johnsonom počas natáčania už v poradí ôsmej časti populárnej série Rýchlo a zbesilo. Koniec koncov, možnými dôvodmi tohto sporu sme sa zaoberali aj v niekoľkých článkoch (napríklad tu a tu).

 

Hviezdy značky Fast & Furious boli dokonca na nože tak veľmi, že v minuloročnej snímke nemali ani jednu spoločnú scénu. Na plátne to iba tak vyzeralo, na čom má veľkú zásluhu najmä kúzlo šikovného strihu.

 

Dwayne

 

Nedávno sa ale k celej veci vyjadril samotný Dwayne Johnson, ktorý ponúkol svoj pohľad na situáciu:

 

Vin a ja sme mali niekoľko diskusií, a to vrátane dôležitého rozhovoru tvárou v tvár v mojom prívese. A uvedomil som si, že máme zásadné rozdiely vo filozofiách a taktiež v tom, ako pristupujeme k tvorbe filmov a spolupráci. Nejaký čas mi to trvalo, som však vďačný, že v tom mám už jasno. Či si už spolu ešte niekedy zahráme, alebo nie.

 

Môžu teda jeho slová znamenať, že sa Dwayne už v ďalších filmoch zo série neobjaví? Nuž, sympatický svalovec sa v krátkosti rozpovedal aj na túto tému:

 

Nie som si úplne istý. Práve teraz sa sústreďujem na spin-off a snažím sa, aby bol čo najlepší. Vinovi ale prajem všetko dobré.

 

Dwayne

 

Keďže Dwayne nezachádza do detailov, je naozaj ťažké posúdiť, v akom stave to medzi ním a Vinom vyzerá v skutočnosti. Bude však určite zaujímavé sledovať, ako sa celá hlavná série vyvinie po spin-offe s názvom Hobbs and Shaw, ktorý by sa mal začať natáčať už v septembri (září) 2018.

Myslíte si, že sa Dwayne Johnson už v hlavnej sérii Rýchlo a Zbesilo neobjaví?
Nie. Je to jedna z hlavných tvárí série a štúdio sa ho podľa mňa nebude chcieť vzdať
949 hlasov
Áno. Rozhodne by mal rozbehnúť vlastnú spin-off sériu s Jasonom Stathamom
484 hlasov
Je mi to jedno
757 hlasov
Ohodnoť článok
87
Zdroj: screencrush.com