Komediálny seriál Autoškola, ktorý by sa mal začať podľa televízie Markíza natáčať už na jar tohto roka, rozpovie príbeh netradičnej rodiny. Tá sa napriek veľkej nevôli dáva dokopy a pri svojich činoch častokrát koná aj mimo hraníc zákona. Jednu z hlavných postáv stvárni slovenská hviezda Ján Koleník.

 

Ten bol posledných desať rokov verný TV JOJ, kde ste ho mohli vidieť napríklad v seriáloch, ako ZOO, 1890 či vo veľmi populárnej kriminálke Za sklom.

 

Na obrazovkách Markízy sa naposledy objavil v roku 2006 v seriáli Medzi nami. Jeho návrat ku konkurenčnej stanici je preto veľkým prekvapením. Nemáme však informácie o tom, že by kvôli jednému projektu automaticky zanevrel na dlhoročné partnera JOJ-ku. 

 

Jeho prijatie ponuky si podľa vyjadrení Markíza veľmi cení. "Sme veľmi radi a vážime si, že sa po viac ako desiatich rokoch vracia do Televízie Markíza špičkový herec Ján Koleník, ktorý prijal ponuku účinkovať v pripravovanom projekte s pracovným názvom Autoškola," prezradil riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

 

Seriál sa bude nakrúcať v réžii Tomáša Janča, od ktorého ste mohli vidieť známe slovenské seriály, ako Horná Dolná či Keby bolo keby.

Koleník sa po viac ako desiatich rokoch vracia k Markíze. Pod taktovkou režiséra Hornej Dolnej si zahrá hlavnú rolu v pripravovanom seriáli

Ohodnoť článok
22
Zdroj: hnonline.sk
Foto: TV JOJ