Po Rampage s The Rockom nebudeme musieť dlho čakať na ďalšiu bláznivú kino jazdu. Statham mu zdá sa veľmi poctivo sekunduje, a tak tu máme prvý pohľad na očakávaný blockbuster The Meg. V ňom uvidíme jednak terorizujúce momenty, ako na začiatku traileru, ale očividne aj nesmierne zábavné akčné pasáže. 

 

Dej snímky bude čerpať z knižnej predlohy Stevea Altena z roku 1997. Mariánska priekopa v sebe skrýva morské tvory, aké si vie obyčajný smrteľník asi len ťažko predstaviť. Medzi nimi sa však nachádza aj obrovské monštrum, ktoré sa rozhodne narobiť Stathamovi a jeho skupine odvážlivcov nemalé problémy.


Statham nie je The Rock, no aj tak očakávame bláznivú adrenalínovú nálož. Jessica McNamee, Li Bingbing, Winston Chao, Ruby Rose, Rainn Wilson, Cliff Curtis či Robert Taylor

 

O réžiu filmu sa postará Jon Turteltaub (Last Vegas) a scenár má na starosti Dean Georgaris. Premiéra akčného filmu The Meg je plánovaná na 10. augusta (srpen) 2018. Ako sa vám film zatiaľ z traileru pozdáva?

 

 

 

Jason Statham bojuje proti Megalodonovi. Gigantický žralok terorizuje plážové mestečko a okrem zdesenia ponúkne aj množstvo zábavy

Ohodnoť článok
27
Zdroj: comingsoon.net