Komiksy

Lístky na premiéru Avengers: Infinity War sa predávajú lepšie ako na posledných 7 marveláckych filmov dokopy. Čaká nás gigantický kinofilm

Pripravte sa na plné kiná.

12. apríl 2018, 15:38
zdroj: Marvel/Disney
12. apríl 2018, 15:38

Úprimne, celkom tomu nerozumieme, no Infinity War na Fandangu zlomilo obrovský rekord. Lístok na premiéru si tam kúpilo dvakrát viac divákov, než na Black Panthera v tom istom bode pred premiérou (16 dní). Ba čo viac, Fandango hlási, že sa predalo viac vstupeniek, než na posledných 7 MCU filmov dohromady. 

Bavíme sa pri tom o týchto úspešných box office tituloch: Black PantherThor: RagnarokSpider-Man: HomecomingGuardians of the Galaxy Vol. 2Doctor StrangeCaptain America: Civil War a Ant-Man.

 

Čo to reálne znamená? Že ten predpoklad 200 miliónového openingu v USA ešte porastie. Či ale Infinity War prekoná Star Wars: The Force Awakens, ktoré v USA za prvý víkend zarobilo 247.9 miliona dolárov. Šanca je tu veľká, no hype ešte bude musieť čo-to podrásť. 

Okrem toho tu máme potvrdenie PG-13 ratingu. Očakávať môžete násilnú akciu, vulgarizmus a miestami aj brutalitu. Všetko to však bolo v norme PG-13. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.