Viacerí z vás si dozaista všimli, že nás štúdio Universal Pictures v niekoľkých posledných dňoch vnadilo na snímku Jurassic World: Fallen Kingdom zverejňovaním krátkych ukážok, reklám či televíznych spotov, ktoré odhaľovali útržky čerstvých záberov.

 

My sme sa im však zámerne vyhýbali, pretože boli iba predzvesťou príchodu celkom nového a zároveň finálneho traileru. A ten dnes na našu radosť konečne dorazil, takže vám ho bez ďalších zbytočných rečí hneď aj ponúkneme.

 

 

Čo sa samotného príbehu týka, ten nám predstaví organizáciu s názvom Dinosaur Protection Group, ktorej zakladateľkou je Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) a jej úloha spočíva v nájdení spôsobu, ako dostať dinosaury preč z ostrova Isla Nublar.

 

Aktívna sopka totiž hrozí výbuchom, schopným vyhladiť všetky zvieratá ostrova. Claire na to ale nebude sama, pretože získa pomoc od sympatického biológa Owena Gradyho (Chris Pratt).

 

Dinosaury sa vo finálnom traileri pre Jurský svet 2 dostali do civilizácie. Na ľudí útočí aj ten najnebezpečnejší z nich

 

Režíruje J. A. Bayona (The Impossible, The Orphanage), o scenár sa postaral Colin Trevorrow (Jurassic World) spoločne s Derekom Connollym (Kong: Skull Island) a okrem vyššie spomínaných hercov si zahrá aj James CromwellTed LevineGeraldine ChaplinToby JonesRafe SpallBD Wong či Jeff Goldblum.

 

Premiéra snímky je u nás naplánovaná na 21. júna (červen) 2018 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť ešte viac, vstúpte už klasicky do tohto vlákna. Čo hovoríte na najnovší trailer? Zájdete si film vychutnať do kina?

 

Dinosaury sa vo finálnom traileri pre Jurský svet 2 dostali do civilizácie. Na ľudí útočí aj ten najnebezpečnejší z nich

Ohodnoť článok
37
Zdroj: comicbookmovie.com