Vitajte pri ďalšom vydaní rubriky Raňajky s Filmkultom. Dnes sa pozrieme na chystaný prequelový seriál zo sveta Jasona Bournea, prezradíme vám, aký bude ďalší projekt Johna Krasinskiho, ako aj fakt, že z Jumanji bude trilógia.

 

Treadstone

 

Filmová séria o agentovi Jasonovi Bourneovi sa prenesie na televízne obrazovky v projekte Treadstone. Nepôjde o nové pokračovanie, ale prequelový príbeh.

 

Ten sa bude točiť okolo tajnej operácie, v rámci ktorej sa agenti menia na nezastaviteľných zabijakov. V seriáli by sme mali sledovať hneď niekoľko agentov. Tí sú záhadne "prebudení" a vydávajú sa na svoje smrtiace misie. Premiéra zatiaľ nie je známa.

 

Séria o Jasonovi Bourneovi dostane vlastný seriál a z Jumanji bude trilógia

 

Mulan

 

K hranej adaptácii disneyovky Mulan sa pridávajú herci Donnie Yen, Jet Li a Gong Li. Jet Li si zahrá čínskeho cisára, Gong Li si strihne hlavnú záporáčku, mocnú čarodejnicu a Donnie Yen stvárni veliteľa Tunga, učiteľa a mentora odvážnej Mulan. Premiéra sa uskutoční 27. mája (květen) 2020.

 

Séria o Jasonovi Bourneovi dostane vlastný seriál a z Jumanji bude trilógia

 

Life on Mars

 

John Krasinski (A Quiet Place) zrežíruje sci-fi thriller Life on Mars. Pôjde o adaptáciu poviedky Cecila Castellucciho a hlavnými hrdinami bude skupina ľudí, ktorí po tom, čo bola Zem zničená, žijú v kolónii na Marse. Keď jedna zo žien zistí, že môže dýchať marťanský vzduch, prevráti to život v kolónii hore nohami.

 

Séria o Jasonovi Bourneovi dostane vlastný seriál a z Jumanji bude trilógia

 

Jumanji 3

 

Dwayne "The Rock" Johnson prostredníctvom Instagramu potvrdil, že z Jumanji bude trilógia. Prvý diel sa stretol s priazňou divákov aj kritiky, bolo teda jasné, že tvorcovia budú chcieť pokračovať. Vráti sa aj režisér Jake Kasdan (zrežíruje aj dvojku) a scenáristi Jeff Pinker a Scott Rosenberg.

 

 

Hot Summer Nights

 

Coming-of-age dráma Hot Summer Nights nám rozpovie príbeh mladého Daniela (Timothée Chalamet), ktorý uprostred leta v Cape Code 80. rokov zažíva prvé ľúbostné vzplanutie a rozhodne sa dať na dráhu dílera marihuany.

 

Z ďalších hercov uvidíme Maiku Monroe, Alexa Roea, Williama Fichtnera, Thomasa Janea a Emoryho Cohena. Americká premiéra sa uskutoční 27. júla (červenec) 2018.

 

Ohodnoť článok
6
Zdroj: screencrush.com, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, screenrant.com, collider.com