John Wick nás naučil, že kriminálnici a vrahovia majú svoj vlastný svet, ktorý ponúka skutočne všestranné služby a možnosti. Nadchádzajúci akčný thriller s názvom Hotel Artemis však akoby naň (neúmyselne) nadväzoval, a to najmä svojím príbehom.

 

V ňom sa totiž pozrieme do blízkej a nepokojmi poznačenej budúcnosti mesta Los Angeles, kde istá žena menom The Nurse (Jodie Foster) vedie tajnú nemocnicu pre zločincov.

 

A hoci o projekte momentálne viac nevieme, prvý plnohodnotný trailer nám dáva jasne najavo, že nedostatok akcie v tomto prípade naozaj nehrozí. Ukážka navyše prezrádza, že návštevníkov špeciálneho hotela čakajú poriadne krušné chvíle. Koniec koncov, presvedčte sa sami.

 

 

Za scenárom aj réžiou stojí Drew Pearce (kraťas Marvel One-Shot: All Hail the King, spoluscenárista Iron Man 3) a hviezdne obsadenie ďalej doplnia herci, ako Sterling K. Brown, Sofia Boutella, Jeff Goldblum, Brian Tyree Henry, Jenny Slate, Zachary Quinto, Charlie Day či Dave Bautista.

 

Americká premiéra snímky Hotel Artemis je naplánovaná na 8. júna (červen) 2018. Snáď sa teda dostane aj k nám. Ako sa vám pozdáva debutový trailer? Ak by bola možnosť, zašli by ste do kina?

Ohodnoť článok
7
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net