Seriály

Obľúbená kriminálka Za Sklom sa vracia s akčne nabitou upútavkou! Vyšetrovanie politickej scény prepojenej s mafiou bude konečne pokračovať

Zdá sa, že sa druhej série predsa len nakoniec dočkáme.

16. apríl 2018, 15:32
zdroj: TV JOJ
16. apríl 2018, 15:32

Drvivá väčšina slovenských seriálov je našimi divákmi z viacerých pochopiteľných dôvodov kritizovaná. Kriminálka Za Sklom ale dokázala svojou prvou sériou zaujať početnú základňu Slovákov a na jej konto počuť z každého konca prevažne pozitívne názory. O to viac určite zamrzelo neustále odkladanie premiéry jej druhej série.

Problematické určenie premiéry v nás vzbudzuje dojem, že aj tentokrát by sa mohlo čosi pokaziť, no vzhľadom na nedávno zverejnenú, debutovú upútavku, veríme, že nanovo potvrdený štart utorok 1. mája o 20:35 bude už konečný.

 

Podľa dostupných informácií by populárne Za Sklom malo dostať priestor rovno dva dni v týždni – a to konkrétne v utorok a stredu.

 

V pokračovaní príbehu dvojice priateľov Nora (Ján Koleník) a Maxa (Tomáš Maštalír) z protizločineckej jednotky sa obaja ocitnú na druhej strane barikády. Sme naozaj zvedaví, o ktoré súčasné kauzy sa bude druhá séria opierať.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: hnonline.skFoto: TV JOJ