Videli ste parádny seriál Mindhunter? Ak nie, mali by ste to okamžite napraviť, pretože išlo o jeden z najlepších projektov, ktoré sme mali v minulom roku možnosť vidieť.

 

Strhujúca kriminálka z dielne Davida Finchera sa neprekvapivo dočká druhej série, čo je však dôvod, prečo Fincher nebude mať tento rok čas na réžiu sci-fi World War Z 2 s Bradom Pittom.

 

2. séria kriminálky Mindhunter spôsobí, že David Fincher tento rok World War Z 2 nenakrúti. Kedy padne prvá klapka?

 

Keď bolo oznámené, že to bude práve Fincher, kto nakrúti pokračovanie zombíckeho akčného hororu, fanúšikovia jasali.

 

Samotné štúdio Paramount dúfalo, že by klapka mohla padnúť v priebehu tohto roka, avšak tieto nádeje definitívne zhasli. Nielen preto, že Fincher bude mať plné ruky práce s Mindhunterom, ale plný diár hlási aj Brad Pitt.

 

Momentálne natáča sci-fi Ad Astra a v lete sa vrhne na Tarantinov očakávaný film Once Upon a Time in Hollywood. Navyše, v prípade World War Z 2 sa stále pracuje na scenári.

 

Naposledy na ňom makali Steven Knight (Locke) a Dennis Kelly (Utopia). Fincher však už dal najavo, že sa do nakrúcania nepustí, kým nebude scenár na sto percent dokončený.

 

Čo sa týka spomínaného Mindhuntera, druhá séria sa už pomaly rozbieha. David Fincher potvrdil, že zrežíruje prvú a poslednú epizódu. Podľa portálu The Playlist by mala druhá séria pozostávať z 8 epizód (prvá mala 10).

 

2. séria kriminálky Mindhunter spôsobí, že David Fincher tento rok World War Z 2 nenakrúti. Kedy padne prvá klapka?

 

Okrem Finchera sa na režisérsku stoličku posadia aj Andrew Dominik (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford) a Carl Franklin (Devil in a Blue Dress).

 

Prvá klapka by mala padnúť už koncom tohto mesiaca, samotnej premiéry druhej série sa potom zrejme dočkáme začiatkom roka 2019.

Ohodnoť článok
1
Zdroj: collider.com