Marvel Studios sa s nami podelilo o dva nové obrázky z chystanej komiksovky Ant-Man and The Wasp. Evangeline Lilly a režisér Peyton Reed zase v nedávnych rozhovoroch poodhalili niekoľko detailov o príbehu a záporákovi.

 

„Scott vstúpil v prvom filme do Quantum Realm a vrátil sa späť, pričom si všetci mysleli, že je to nemožné,“ povedala Lilly. „Otázka však je: 'Môže sa vrátiť Janet?' Takže po celý čas sa moja postava pokúša nájsť spôsob, ako sa dostať do Quantum Realm a priviesť ju späť.“ 

 

Ant-Man a Wasp budú v očakávanej marvelovke čeliť ženskej záporáčke Ghost, ktorá dokáže prechádzať stenami

 

Peyton Reed zase potvrdil, že novým záporákom (vlastne záporáčkou) bude Ghost. Táto postava sa však od svojho komiksového predobrazu bude líšiť, keďže vo filme ju stvárni žena. Zahrá si ju Hannah John-Kamen (Ready Player One).

 

„Ghost môže byť muž, žena, čokoľvek, takže obsadiť túto postavu ženskou herečkou je pre nás zaujímavejšie,“ povedal režisér. „Hlavná sila Ghost je schopnosť prechádzať pevnou hmotou. Je obdarená rôznymi zvláštnymi verziami tejto schopnosti, vďaka čomu je pre Ant-Mana a Wasp náročnou súperkou.

 

Ant-Man a Wasp budú v očakávanej marvelovke čeliť ženskej záporáčke Ghost, ktorá dokáže prechádzať stenami

 

Do pokračovania Ant-Mana sa vrátia Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña, Michael Douglas, Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip Harris a David Dastmalchian.

 

Pridajú sa k nim aj Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins a Randall Park. Slovenská premiéra sa uskutoční 5. júla (červenec) 2018. Všetko podstatné o snímke sa dozviete v tomto vlákne.

 

 

Ohodnoť článok
15
Zdroj: comingsoon.net