Z ďalekého vesmíru až na predmestie. Lov sa vracia na Zem v explozívnom novom vyobrazení série Predátor od Shanea Blacka. Najsmrteľnejší lovci vo vesmíre sú teraz nebezpečnejší, múdrejší a silnejší než kedykoľvek predtým. Môže za to fakt, že svoju DNA geneticky upravili vďaka DNA iných nebezpečných tvorov. Keď ich malý chlapec nechtiac privolá na Zem, je len na ňom, učiteľovi vedy a partii ex-vojakov, aby zabránili vyhladeniu ľudskej rasy. 

 

Tak nejako znie oficiálna synopsa Predátora od Shanea Blacka (Posledný skaut, AWOL, Iron Man 3, Nice Guys, Posledný akčný hrdina...), ktorý už o pár mesiacov do kín pošle jeden z najočakávanejších sci-fi filmov tohto roka.

 

Predátori budú v novom filme geneticky modifikovaní vďaka DNA iných zabijáckych tvorov. Čeliť im bude dieťa, učiteľ a partia vojakov 

Režisér Shane Black si napísal aj scenár, pomáhal mu Fred Dekker (Monster Squad). Nový Predátor by mal zachovávať kontinuitu prvých dvoch dielov, nepôjde teda o úplný reboot. Môžeme sa tešiť na R-kový rating a kvalitné obsadenie.

 

Na plátne okrem Jakea Buseyho uvidíme aj Boyda Holbrooka (Logan), Oliviu Munn (X-Men: Apocalypse), Trevantea Rhodesa (Moonlight), Keegana-Michael Keya (Keanu), Thomasa Janea (The Punisher), Jacoba Tremblaya (Room), Yvonne Strahovski (Dexter), Alfieho Allena(Game of Thrones), Sterlinga K. Browna (This is Us) a Edwarda James Olmosa (Blade Runner).

 

Slovenská a česká premiéra je naplánovaná na 13. septembra. Viac informácií o deji, cieli Predátorov a ďalšie podrobnosti nájdete tu.

 

Predátori budú v novom filme geneticky modifikovaní vďaka DNA iných zabijáckych tvorov. Čeliť im bude dieťa, učiteľ a partia vojakov

Ohodnoť článok
27
Zdroj: comingsoon.net
Foto: 20th Century Fox