Tímovka Avengers: Infinity War je už niekoľko málo dní za nami, a tak štúdio Disney môže konečne naplno rozbehnúť reklamnú kampaň pre nadchádzajúci filmový prírastok do sveta MCU. Tým bude snímka Ant-Man and the Wasp, ktorá sa dnes navyše predstavila novým plnohodnotným trailerom.

 

Dnešná ukážka je oproti tej prvej zo začiatku roka ešte o čosi dlhšia, no a taktiež odhaľuje aj viac záberov z lákavej akcie či ďalšie útržky samotného príbehu. Koniec koncov, posúďte sami.

 

 

Príbeh bude zasadený medzi filmy Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War, pričom v centre diania sa opäť ocitne Scott Lang (Paul Rudd), ktorý sa vo svojom živote snaží skĺbiť povinnosti superhrdinu s úlohou otca. A aby toho nebolo málo, je aj hľadaným zločincom.

 

Na scéne sa ale onedlho znova objaví Hank Pym (Michael Douglas). Ten Scotta a svoju dcéru Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) začne pripravovať na boj, pri ktorom by mali odhaliť tajomstvá minulosti. Dávnejšie bolo dokonca oznámené, že snímka bude prvou romantickou komédiou v rámci MCU.

 

Ant-Man a Wasp sa v traileri plnom humoru a akcie stávajú dynamickou dvojkou, s ktorou nás čaká množstvo zábavy

 

Za réžiou opäť stojí Peyton Reed (Ant-Man, Yes Man), s ktorým na scenári údajne pracoval Paul Rudd, Adam McKay, Andrew Barrer aj Gabriel Ferrari. Čo sa obsadenia týka, tak okrem vyššie spomínaných hercov sa ďalej objaví napríklad Michelle PfeifferHannah-John KamenLawrence FishburneWalton Goggins či Michael Peña.

 

Premiéra snímky Ant-Man and the Wasp je u nás naplánovaná na 5. júla (červenca) 2018 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť viac, vstúpte do tohto vlákna. Čo hovoríte na najnovší trailer? Zájdete na túto komiksovku do kina?

 

Ant-Man a Wasp sa v traileri plnom humoru a akcie stávajú dynamickou dvojkou, s ktorou nás čaká množstvo zábavy

Ohodnoť článok
16
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net