Pod radarom - Zaujímavosti

Iron Manov najslávnejší oblek z prvého filmu sa stal terčom krádeže

Žeby úradovali až príliš fanatickí fanúšikovia?

10. máj 2018, 13:12
zdroj: Paramount Pictures
10. máj 2018, 13:12

Originálny oblek Mark III, ktorý mal Robert Downey, Jr. oblečený v prvom Iron Manovi, sa stal terčom krádeže. Prvý Iron Man položil v roku 2008 základný kameň dnes utešene rozkvitajúceho Marvel univerza. Ako pribúdali ďalšie časti, Tony Stark vytváral nové verzie svojho obleku. Ten najznámejší bol však uvedený hneď v prvom filme.

 

Iron Manov najslávnejší oblek z prvého filmu sa stal terčom krádeže

 

Oblek bol uložený v zariadení pre filmové rekvizity, avšak niekto ho (spolu s ostatnými ďalšími rekvizitami) ukradol. Polícia Los Angeles už rozbehla vyšetrovanie a oznámila, že odcudzené veci majú hodnotu viac než 320 tisíc dolárov. Vyšetrovatelia však zatiaľ nemajú po páchateľovi či páchateľoch žiadne stopy.

 

V Hollywoode nie sú podobné krádeže novinkou. V minulosti sa napríklad ukradli červené papuče Dorothy (Judy Garland) z klasiky The Wizard of Oz.

 

Jedna z rekvizít zlatej zbrane z bondovky The Man with the Golden Gun tiež prilákala kriminálnikov a zlodeji sa ulakomili aj na niekoľko Spider-Manových oblekov zo série Sama Raimiho (každý pritom stál solídnych 50 tisíc dolárov). Uvidíme, či budú policajné zložky pri tomto pátraní úspešné.

 

Iron Manov najslávnejší oblek z prvého filmu sa stal terčom krádeže

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.