Druhého Deadpoola si v slovenských kinách vychutnáme už budúci týždeň a pokiaľ sa chcete navnadiť, rozhodne si prečítajte prvé nadšené reakcie zahraničných kritikov.

 

Okrem nich však druhé dobrodružstvo drsného anti-hrdinu videl aj jeden z jeho tvorcov, menovite Rob Liefeld. Ten priznal, že tento filmový zážitok bol preňho tak veľmi silný, že sa neubránil slzám.  Prezradil, že emocionálny dopad bol preňho ohromný.

 

 

Nie je prekvapivé, že Liefeldom premiéra tak silno zalomcovala. Deadpoola sa tvorcovia snažili dostať na plátno dlhé roky, v podstate šlo o vysnívaný projekt samotného Ryana Reynoldsa. Prvý diel ukázal, že je možné ostať verný komiksovému predobrazu a nerobiť kompromisy. Dvojka bude podľa všetkého v tomto trende pokračovať.

 

Rob Liefeld ale nebol jediný, kto už Deadpoola 2 videl. Hugh Jackman, predstaviteľ Wolverinea v sérii X-Men tiež na margo snímky nešetril chválou. Svoje prvé dojmy Jackman zverejnil na svojom instagramovom účte. O dvojke Deadpoola sa vyjadril ako o "epickom a geniálnom diele".

 

 

Samotný Jackman sa dokonca s Deadpoolom objavil v jednom krátkom videu a pomohol tak snímke v propagácii. Do slovenských kín Deadpool 2 zamieri už 17. mája (květen) 2018.

 

Ohodnoť článok
19
Zdroj: screenrant.com, screenrant.com