Komiksy

Captain America dostane v Avengers 4 oveľa viac priestoru. Spoločne s Thorom sa majú pustiť do Thanosa

Upozorňujeme, že nasledujúci text bude obsahovať spoilery z filmov Thor: Ragnarok, Infinity War a potenciálne spoilery z Avengers 4.

15. máj 2018, 15:39
zdroj: MCU
15. máj 2018, 15:39

Záverečné udalosti z Infinity War neboli ani tak prekvapujúce (fámy o úmrtí množstva hrdinov sa dostali azda ku každému), ale dozaista väčšinu skalných fanúšikov poriadne zdrvili. Útechu im však nedodajú ani posledné informácie z univerza MCU, ktoré posilňujú indície o predpokladanej smrti ďalšieho z Avengerov.

 

Scenáristi Infinity War, Stephen McFeely a Christopher Markus, sa v nedávnom interview vyjadrovali k rôznym podstatným sekvenciám filmu. Čo sa pokračovania Avengers týka, podľa ich slov čaká Stevea Rogersa známeho ako Captain America poriadne intenzívna príbehová linka.

Neoverené zdroje tvrdia, že v určitej časti filmu sa proti Thanosovi postaví Rogers spoločne s Thorom. Captain pri heroickom útoku uchopí Thorov Mjolnir (kladivo ho uzná za hodného tejto pocty), no útok proti záporákovi Thanosovi ho vyjde draho a Kapitán pri tomto pokuse umiera.

Thorovo kladivo bolo síce zničené mocnou Helou, no akýmsi spôsobom sa napriek tomu k nemu jeho nositeľ znova dostal. Možno ide o návrat v čase, možno o opätovné ukovanie. V každom prípade sa ale pravdu dozvieme až po zhliadnutí Avengers 4. Podľa vyjadrenia Chrisa Evansa by však veľmi ľahko mohlo ísť o pravdivú predpoveď.

Captain America dostane v Avengers 4 oveľa viac priestoru. Spoločne s Thorom sa majú pustiť do Thanosa

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 6 komentárov
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
6 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
BlueAsariGirl16. máj 2018, 9:04

Cap + Thor + Hawkeye = to bude mega, viac sa tešiť ani nemôžem, čo pre nich pripravili

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
p.zelenak9615. máj 2018, 21:06

Aj keď toto presne pravda byť nemusí je isté že Captain America umrie. Mna osobne to mrzí pretože je to moja najobľúbenejšia postava v celom MCU hlavne jeho typ hrdinu a jeho schopnosť viesť tím a tak dúfam že mu spravia pekný záver vo filme :) .

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Dávid Kocsis16. máj 2018, 15:35

Stormbreaker, nie Mjolnir.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Hole16. máj 2018, 22:17

Tiez ma napadlo ze na co mu je Mjolnir ked uz ma silnejsi Stormbreaker s bifrostom 🔝 zas ak to bude naozaj Mjolnir tak tam bude skok v case

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Trsto16. máj 2018, 13:11

no podľa mňa sa dosť postáv vráti - ako Dr.Strange, Spiderman či Strážčovia Galaxie .. a niektoré ako Captain zomrú .. prípadne pribudnú nové postavy --- aka Ms.Marvel

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
SkipBayless16. máj 2018, 13:02

Nie som homosexuál, ale Chris Evans je ku*va sexy chlap.

0 Odpovedať · Nahlásiť