Záverečné udalosti z Infinity War neboli ani tak prekvapujúce (fámy o úmrtí množstva hrdinov sa dostali azda ku každému), ale dozaista väčšinu skalných fanúšikov poriadne zdrvili. Útechu im však nedodajú ani posledné informácie z univerza MCU, ktoré posilňujú indície o predpokladanej smrti ďalšieho z Avengerov.

 

Scenáristi Infinity War, Stephen McFeely a Christopher Markus, sa v nedávnom interview vyjadrovali k rôznym podstatným sekvenciám filmu. Čo sa pokračovania Avengers týka, podľa ich slov čaká Stevea Rogersa známeho ako Captain America poriadne intenzívna príbehová linka.

Neoverené zdroje tvrdia, že v určitej časti filmu sa proti Thanosovi postaví Rogers spoločne s Thorom. Captain pri heroickom útoku uchopí Thorov Mjolnir (kladivo ho uzná za hodného tejto pocty), no útok proti záporákovi Thanosovi ho vyjde draho a Kapitán pri tomto pokuse umiera.

Thorovo kladivo bolo síce zničené mocnou Helou, no akýmsi spôsobom sa napriek tomu k nemu jeho nositeľ znova dostal. Možno ide o návrat v čase, možno o opätovné ukovanie. V každom prípade sa ale pravdu dozvieme až po zhliadnutí Avengers 4. Podľa vyjadrenia Chrisa Evansa by však veľmi ľahko mohlo ísť o pravdivú predpoveď.

Captain America dostane v Avengers 4 oveľa viac priestoru. Spoločne s Thorom sa majú pustiť do Thanosa

Ohodnoť článok
298
Zdroj: movieweb.com, express.co.uk, movieweb.com
Foto: MCU