Filmy

Zombieland 2 je podľa scenáristov na ceste. Mohli by sme sa ho dočkať už budúci rok

Do druhého dielu úspešnej hororovej komédie by sa tiež mal vrátiť kompletný kasting.

16. máj 2018, 14:18
zdroj: Sony / Columbia
16. máj 2018, 14:18

Zdá sa, že pokračovania zábavnej hororovej komédie Zombieland od Rubena Fleischera sa predsa len dočkáme. Jednotka vtrhla do kín v roku 2009 a odvtedy sa o sequeli síce hovorilo, ale nezdalo sa, že sa projekt niekam pohol.

 

Scenáristi jednotky Rhett Reese a Paul Wernick však teraz prezradili, že dvojky by sme sa mohli dočkať už budúci rok. Obaja scenáristi mali v poslednej dobe plno práce, keďže písali scenár k Deadpoolovi aj jeho pokračovaniu a napísali tiež sci-fi horor Life.

 

Zombieland 2 je podľa scenáristov na ceste. Mohli by sme sa ho dočkať už budúci rok

 

Autori Zombielandu sa vyjadrili, že by boli radi, ak by druhý diel zombíckej komédie dorazil budúci október (říjen), teda na 10. výročie prvého dielu.

 

Podľa ich slov by sa mal vrátiť kompletný originálny kasting: Jesse Eisenberg, Emma Stone, Woody Harrelson a Abigail Breslin. Samozrejme, ešte nie je nič oficiálne oznámené, ale scenáristi sú optimistami.

 

„Máme niekoľko informácií, ktoré nemôžeme prezradiť, ale môžeme povedať, že fanúšikom Zombielandu, ktorí si priali dvojku, sa ich želanie splní, a to veľmi, veľmi skoro,“ povedali. Patríte k fanúšikom Zombielandu a chceli by ste si pozrieť pokračovanie?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.