Seriály

Prvá séria seriálového návratu do Stredozeme od Amazonu sa pravdepodobne bude zaoberať mladosťou Aragorna

Ambiciózny seriálový projekt odkrýva prvé náznaky príbehu.

17. máj 2018, 14:40
zdroj: New Line Cinema
17. máj 2018, 14:40

Už nejakú dobu je známe, že štúdio Amazon nám doručí nové seriálové dobrodružstvo zo Stredozeme. Doteraz však panovali pomerne nejasné informácie o tom, čo vlastne bude predmetom deja. Dočkáme sa novej adaptácie Pána prsteňov či nových príbehov zo Stredozeme? Zdá sa, že trochu svetla do situácie vnášajú nové informácie.

 

Prvá séria seriálového návratu do Stredozeme od Amazonu sa pravdepodobne bude zaoberať mladosťou Aragorna

 

Podľa serveru TheOneRing.net by sa mala prvá séria zaoberať životom mladého Aragorna. Toho v trilógii Petera Jacksona stvárnil Viggo Mortensen. TheOneRing.net tvrdí, že túto informáciu má potvrdenú z viacerých zdrojov.

 

Život Aragorna rozhodne patrí k zaujímavým kapitolám v Tolkienovom diele. Obzvlášť preto, lebo v samotnom Pánovi prsteňov (či už knižnom alebo filmovom) sme na jeho mladosť dostali len pár narážok. Obsiahlejšie sa mu Tolkien venoval v dodatkoch, prípadne iných dielach.

 

 

Prvá séria sa teda môže dôkladnejšie pozrieť na jeho detstvo pod dohľadom Elronda v Roklinke, na zistenie, že mu v žilách koluje krv kráľov či jeho prvé stretnutie s Arwen a Gandalfom. Potenciál je rozhodne veľký, uvidíme teda, ako tvorcovia tento príbeh pojmú.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.