Od čias Civil War si herecký predstaviteľ T'Challu Chadwick Boseman získal priazeň divákov po celom svete. Napriek tomu, že svoje uznanie mu ľudia priznali aj skrz prvú časť Black Panthera či Infinity War, herec nemusí rolu vládcu Wakandy zastávať navždy.

Producent Nate Moore sa v nedávnom interview rozhovoril o šanciach, že Bosemanova postava Panthera pripadne komusi inému. V danej oblasti podľa jeho slov tvorcovia necítia žiadne obmedzenia. Rola samozrejme naďalej patrí Bosemanovi, ale nikto vôbec nevylučuje, že oblek Panthera v najbližších sequeloch navlečie aj ktosi iný.

T'Challa nebude Black Pantherom naveky. Pravdepodobných nástupcov je hneď niekoľko
Určite však nejde o to, že by s Bosemanom neboli filmári spokojní. Naopak, Moore si dokonca želal, aby dostal Bosemanov Panther v Infinity War aspoň o kúsok viac priestoru. Ale jednoducho a skrátka, oblek Panthera má právo nosiť akýkoľvek vodca Wakandy, a tak je viac než pravdepodobné, že v ňom časom uvidíme aj niekoho iného.

 

Najväčším favoritom je vzhľadom na komiksovú predlohu nebojácna Shuri. V prípade, že by sa T'Challa oženil s Nakiou, máme tu kandidáta číslo dva. Z možností určite neškrtáme ani M'Bakua ako potenciálneho mužského vodcu Wakandy.

Spoznať odlišné verzie Black Panthera znie ako zaujímavá predstava, no s vysokou pravdepodobnosťou sa jej len tak ľahko nedočkáme. Boseman sa v role vodcu predsa len iba rozbieha, a tak si rozvážneho T'Challu na čele Wakandy užijeme určite ešte niekoľkokrát.

Ohodnoť článok
32
Zdroj: screenrant.com, screenrant.com
Foto: MCU