Sorry to Bother You k nám dorazilo veľmi nečakane. O snímke sme pred prvým trailerom nepočuli, no odvtedy si na ňu už brúsime zúbky, a preto vám prinášame článok aj pre jej druhý, tentoraz necenzurovaný "red band" trailer. 

Aj v ňom opäť dostávame dávku humoru, šialených scén a prísľub nezabudnuteľnej komédie. Už len dúfať, že v lete sa nám to všetko potvrdí. A o čom že to vôbec je?

 


Cassius 'Cash' Green (Lakeith Stanfield) nutne potrebuje peniaze, tak sa zamestná ako telefonický operátor. Nečakane však príde na spôsob, ako sa v tejto profesii šikovne uplatniť a prísť k veľkým peniazom. Roztáča tým však absurdný kolotoč bláznivých situácií a odhaľuje morbídne tajomstvá korporátnych lídrov.

 

Mierne surreálne pôsobiaca komédia Sorry to Bother You je dielom známeho hudobníka Bootsa Rileyho, ktorý týmto filmom celovečerne debutuje.

 

Okrem Stanfielda uvidíme aj Dannyho Glovera (Lethal Weapon), Tessu Thompson(Annihilation) Armieho Hammera (Call Me By Your Name), Terryho Crewsa (The Expendables), Stevena Yeuna (The Walking Dead), Omariho Hardwicka (Kick-Ass) a Jermainea Fowlera(Superior Donuts). Do amerických kín snímka zavíta 6. júla (červenec) tohto roku.

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: comingsoon.net