Za horúcou novinkou stojí spoločnosť Towercom. Tá bola doposiaľ význačná najmä zabezpečovaním televízneho príjmu cez anténu. Podľa posledných informácií však prichádza aj s celkom odvážnym projektom – vlastnou streamovaciou službou. Tá ponesie názov Otta.

„Otta priniesie obsah rôznych televíznych vysielateľov, tvorcov obsahu zo zahraničia, zo Slovenskej ale aj Českej republiky. Rovnako tak ponúkneme aj vybrané filmové hity od najväčších hollywoodskych štúdií či vybrané filmy z prestížneho filmového festivalu v Cannes,“ vyjadril sa k téme generálny riaditeľ Towercomu Ivan Peschl.

Obsah Otta by mal byť narozdiel od Netflixu divákom prezentovaný formou slovenského dabingu či slovenských titulkov. Spustenie služby sa očakáva už začiatkom budúceho týždňa a jeho cena by mala byť oproti zahraničnej konkurencii nižšia.

Otta ponúkne na  začiatok viac než 600 titulov z českej, slovenskej i zahraničnej produkcie, no a taktiež živé vysielanie piatich slovenských televízií – JOJ, JOJ Plus, WAU, Jednotka a Dvojka.

Dočkáme sa

Ohodnoť článok
38
Zdroj: aktuality.sk, dennikn.sk
Foto: Towercom