Debutový trailer pre Mowgliho je tu! Ambiciózny projekt Andyho Serkisa nás však svojou prvou ukážkou veľmi neočaril. Faktom je, že sme stále nezabudli na podarenú verziu od Disney, a tak nie sme pripravení zažiť Mowgliho príbeh znova.

Ako nám však Serkis sľuboval, tak aj sčasti plní. Jeho Mowgli bude drsnejším spracovaním legendárneho príbehu, stále však pôjde o PG-13, takže nečakajte žiadnu krv či brutalitu. Trochu ale zamrzelo, že sa od Disney verzie prezentované zábery až tak nelíšia. 

 Iste, bude to pre staršie publikum, ale traileru sa to tak celkom nedarí prezentovať. Snáď nás Serkis v kine kvalitou prekvapí, no už teraz je jasné, že prítomnosť poslednej verzie tejto snímky ublíži v mnohých smeroch. Mowglimu však držíme palce. 

 

Je to určené skôr tým starším divákom. Niečo na štýl "Opíc". Myslím si, že je dôležité strašiť detské publikum v bezpečnej zóne, a tak ich naučiť o životných problémoch a prekážkach. Veď všetci sme sa ako malí radi báli.“ - Andy Serkis.

 

Projekt po istých zmenách napokon uvidíme pod menom Mowgli a nebudú chýbať ani klasické postavy, ako desivý tiger Shere Khan (Benedict Cumberbatch), had Kaa (Cate Blanchett), vodca smečky Akela (Peter Mullan), vlčica Nisha (Naomie Harris) či hyena Tabaqui (Tom Hollander). Premiéry sa dočkáme 18. októbra (říjen) 2018.

 

Andy Serkis natočil drsnejšiu Knihu džungle, s ktorou nás chce vydesiť. Z Mowgliho sa v ňom stáva legenda medzi zvieratami aj ľuďmi

Ohodnoť článok
17
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Warner Bros.