Predstava života vo svete chodiacich mŕtvol, podobne ako v obľúbenom seriáli The Walking Dead, je pre niektorých nočnou morou. No určite by sa medzi vami našli aj takí, ktorí by sa chceli stať Rickom či Darylom. Teda aspoň na chvíľu.

 

Obyvatelia floridského mestečka Lake Worth zrejme neboli veľmi nadšení po tom, čo ich miestne autority varovali pred zvýšeným výskytom zombíkov. Stalo sa tak len takmer dve hodiny po polnoci ako následok výpadku prúdu, ktorý postihol sedem tisíc obyvateľov.

 

Občanom bola poslaná výstraha s textom, že Lake Worth a Terminus (miesto zo seriálu) podlieha nadmernej aktivite nemŕtvych a doba opätovného nahodenia prúdu je zatiaľ neznáma. Táto informácia iste zobudila viacero ľudí a výrazne sa podpísala pod zníženú návštevnosť podnikov, tvrdí spravodajský Palm Beach Post.

 

 

Energia bola opäť prístupná už po 30 minútach a zatiaľ sa nevie, čo spôsobilo daný výpadok. Úrad verejného informovania sa občanom následne ospravedlnil a sľuboval, že po možnom hackerovi začal pátranie. O podobný žartík sa istí ľudia pokúšali už aj v minulosti, napríklad pri hurikáne Irma, avšak neúspešne.

 

Autority nabúranie systému zobrali s nadhľadom a starosta mesta Michael Bornstein s úsmevom na tvári sľuboval, že zombíci žijúci v Lake Worth sú priateľskí a vítaní miestnou políciou.

Ohodnoť článok
21
Zdroj: screenrant.com