Black Panther sa stal obrovským hitom v USA aj v iných krajinách a ešte pred pár dňami sa umiestňoval v TOP 10 box office rebríčkoch.

 

Je jasné, že sequel bude nevyhnutný. Už vieme, že sa vráti režisér Ryan Coogler, a ten vskutku nestráca čas a začína pre svoj film lanáriť aj prvého herca. Je ním Donald Glover (Atlanta, Solo: A Star Wars Story).

 

V Black Panther 2 si možno zahrá Donald Glover zo Solo: A Star Wars Story či seriálu Atlanta. Vráti sa aj Michael B. Jordan?

 

Podľa predbežných informácií by dvojka mala predstaviť hneď niekoľko nových postáv a jednu z nich by si mohol zahrať práve Glover. Je tiež možné, že sa do akcie vráti aj populárny záporák Erik Killmonger v podaní Michaela B. Jordana.

 

Ten by sa mohol objaviť vo flashbackoch, keďže je nepravdepodobné, že by Coogler jeho postavu oživil (aj keď po Avengers 4 sa možno z ríše mŕtvych vráti viacero postáv).

 

Zatiaľ však prebiehajú len "neformálne rokovania", takže uvidíme. Glover nie je v prípade Black Panthera úplným nováčikom. On a jeho brat Stephen totiž slúžili Cooglerovi ako konzultanti pre scenár prvého dielu.

 

V Black Panther 2 si možno zahrá Donald Glover zo Solo: A Star Wars Story či seriálu Atlanta. Vráti sa aj Michael B. Jordan?

Ohodnoť článok
14
Zdroj: comicbook.com