23. mája sa Za sklom dopracovalo do svojho finále. V daný deň išlo o najsledovanejší program v oboch cieľových skupinách divákov. Poslednú epizódu si nenechalo ujsť 376 tisíc divákov nad 12 rokov.

 

Podľa marketingovej manažérky TV JOJ Miroslavy Klempovej dostalo vedenie na seriál skvelé ohlasy od divákov aj kritikov a pokračovanie Za sklom v podobe tretej série nevylučujú.

Ďalej však plánujú tohto roku vypustiť na obrazovky komediálny seriál z prostredia fiktívnej politickej scény na Slovensku s názvom Ministri. Ten by sa mohol do vysielania dostať už na jeseň.

 

Od seriálu si Tomáš Maštalír odskočí práve do spomínanej novinky, kde stvárni samotného premiéra. Jeho hovorcom i pravou rukou bude Milo Kráľ.

3. sériu Za sklom JOJka nevylučuje, no už teraz pripravuje ďalší seriál plný politických intríg. Ministri sa zamerajú na komediálne prvky

 

Postavy ministrov si ďalej rozdelia herci, ako Marián Miezga (minister vnútra), Helena Krajčiová (ministerka spravodlivosti), Jana Oľhová (ministerka sociálnych vecí a rodiny), Jozef Vajda (minister zdravotníctva), Richard Stanke (minister obrany), Michal Režný (minister životného prostredia) a Lukáš Latinák (minister školstva).

Anotácia seriálu Ministri prezrádza mnohé. „Celá vláda je založená na princípe kamarátskych vzťahov z detstva. Tento status quo naruší nový element v pilotnej epizóde - mladý nevinný chlapec Daniel, z ktorého premiér spraví ministra životného prostredia.

 

Premiér je spokojný, lebo verejnosť prijme nového ministra s nadšením, dokonca im raketovo rastú preferencie. Ostatní ministri sa prítomnosti cudzinca vo vláde zatiaľ neobávajú, sú si totiž istí, že ho časom spracujú. Mladý minister ešte netuší, do čoho sa to vlastne namočil a že sa zamiešal medzi otruby. Zožerú ho svine?“

3. sériu Za sklom JOJka nevylučuje, no už teraz pripravuje ďalší seriál plný politických intríg. Ministri sa zamerajú na komediálne prvky

Ohodnoť článok
13
Zdroj: etrend.sk, hnonline.sk
Foto: TV JOJ